Hakkımda

Gökberk Çatal Kimdir ?

Aslında bunun cevabını bende bilmiyorum, 2000 yılında İstanbul’da doğmuşum. Hayatımın büyük ve önemli kısmı bilgisayar ile uğraşmakla geçti. Küçüklüğümden gelen merak gittikçe çığ gibi büyüyüp bilgi birikimine dönüştü. Kendimin farkında olmadan çok fazla geliştim, tek alanda değil internet üzerinde bir çok alanda ilerledim. Şu anda yapabildiklerimi değilde, en iyisini yapabildiklerimin üstüne daha fazla çalışıyorum.

2013 yılından itibaren yazılımın piyasa payının farkındaydım ve bunu değerlendiriyordum. Kimi zaman 5 / 10 TL bile beni sevindiriyordu. Kendi kazancımı sağlamanın tadını aldıktan sonra daha fazla üstüne gittim, merakım aslında işim oldu. Teknoloji alanında gelişmek hem ilgi hemde para ister, ilgi bende vardı parayı da çözmüştüm.

Düşük ücretlerle çalışmak başta güzeldi zamanım boldu okul hayatım etkileniyordu ama farkında değildim. Zamanla işin gerçek değerini ve nasıl yapıldığını öğrendim, deneyimle geliştim diyebilirim.

Buraları yazıyla doldurabilirim ama açıkçası benim ne yaptığımın önemi yok şu anda nere olduğum önemli ve ben istediğimin peşinde giderek başardım. Kimi zaman kendi yaptıklarıma şaşırabiliyorum, kendi kriterlerimi çoktan geçtim ama bunun sonu yok ilerliyoruz…